Фільми ВКонтакті стануть платними

admin Новини інтернету

Фільми ВКонтакті стануть платнимиСоцмережа "ВКонтакті" веде переговори з компанією "Амедіа" з метою легалізації відеоконтенту. Факт переговорів підтвердили обидві сторони.

"Ми хочемо, щоб користувачі змогли, не виходячи з "ВКонтакті", дивитися наші серіали, причому як платні, так і безкоштовні", - розповів президент "Амедіа" Олександр Акопов.

Незабаром за фіксовану ціну стануть доступні і російські фільми, і деякі серіали. Крім того, платити можна буде виключно за одну серію. Також читайте як розморозити сторінку Вконтакті.

Кінокомпанія також володіє винятковими правами на мовлення контенту американського телеканалу НВО в Росії, продуктами якого є такі серіали, як "Секс у великому місті", "Гра престолів", "Справжня кров", "Підпільна імперія".

У вересні користувачі помітили, що з "ВКонтакті" почали віддаляти піратське відео, правами на яке володіє кінокомпанія. А в жовтні соцмережа виграла позов у компанії "Союз" по "антипіратському" закону - суд ухвалив, що соціальна мережа виступала лише в ролі інформаційного посередника.

Вконтакте
Pinterest