Google планує виділити Google+ Photos в самостійний сервіс

admin Новини інтернету

Google планує виділити Google+ Photos в самостійний сервісКомпанія Google планує відокремити функціональні можливості власного сервісу для роботи з фотознімками та зображеннями від соціальної мережі Google+ і покласти їх в основу нового фотосервісу.

По суті, фотохостинг Google Photos має всі шанси піти шляхом сервісу для миттєвого обміну повідомленнями і організації відеоконференцій Hangouts і розвиватися далі як новий самостійний проект. Днями компанія Google зробила Hangouts доступним ряду бізнес-клієнтів, які не є користувачами мережі Google+.

Як стало відомо Bloomberg від обізнаного джерела, що побажало зберегти анонімність, в Google сподіваються, що подібний крок дозволить залучити нових користувачів, у яких соціальна мережа Google+ викликає не найкращі емоції.

Варто відзначити, що останні кілька років компанія Google робила все можливе для того, щоб заманити якомога більше користувачів в Google+. Нагадаємо, восени минулого року Google навіть прив'язала коментарі YouTube до Google+, що вилилося не тільки в хвилю критики з боку звичайних користувачів, але і до погіршення відносин між керівниками різних підрозділів. Схоже, що після відходу куратора Google+ Віка Гундотра пріоритети Google і бачення майбутнього соціальної мережі змінилося.

Повідомляється, що функціонує в даний час як частина Google+ сервіс Google Photos, швидше за все, буде перейменований в маркетингових цілях, але при цьому збереже всі поточні технічні переваги. Водночас новий фотосервіс Google зможе скласти гідну конкуренцію рішенням Facebook і Twitter.

Вконтакте
Pinterest