Google таємно перейшла на новий пошуковий алгоритм

admin Новини інтернету

Google таємно перейшла на новий пошуковий алгоритмПошуковик Google перейшов на новий алгоритм під назвою «Колібрі».

Алгоритм допомагає більш коректно відповідати на складні пошукові запити. Він швидше парсить запити, задані у вигляді повного питання, і швидше знаходить конкретні відповіді на такі питання в проіндексованому матеріалі. «Колібрі» зачіпає близько 90 % всіх пошукових запитів, пише Techcrunch.

Google вперше розповіла про «Колібрі» на зустрічі з журналістами 26 вересня, хоча алгоритм був введений кількома тижнями раніше. Незважаючи на те, що було багато питань про те, як саме працює новий алгоритм, представники Google не стали розкривати подробиць, заявивши тільки, що впровадження «Колібрі» є найбільшою інновацією в пошуковому движку з 2009 року, коли був введений алгоритм «Кофеїн». У « Кофеїні» акцент робився на швидкість пошуку та інтеграцію з соціальними мережами.

Також на зустрічі 26 вересня Google оголосила про введення push -повідомлень у додаток Google Now для iOS, і поліпшення у семантичному інструменті Knowledge Graph, які дозволяють пошуковику швидше знаходити відповіді на питання, які містять порівняння (наприклад, "Що для мене краще - оливкове або вершкове масло? ").

Вконтакте
Pinterest