Google запропонувала всім бажаючим повторити шлях Чарльза Дарвіна

admin Новини інтернету

Google запропонувала всім бажаючим повторити шлях Чарльза ДарвінаНа сервісі Google Street View з'явилися 360-градусні панорами Галапагоських островів, відвідування яких надихнуло Чарльза Дарвіна на створення теорії еволюції.

Ізольовані вулканічні острови були зняті співробітниками Google за допомогою рюкзаків-треккеров в партнерстві з Галапагоським національним парком і фондом Чарльза Дарвіна. Зйомки проходили в 10 різних точках островів, включаючи кратер діючого вулкана Сьєрра Негра.

«Тепер ви можете відвідати острова з точки світу, де ви знаходитесь, і побачити багатьох тварин, яких зустрів Дарвін у своїй історичній подорожі в 1835 році, - йдеться в блозі Google. - Відзнятий на Галапагоських островах матеріал відіграє важливу роль у дослідженні навколишнього середовища, впливу туризму на неї, а також вивченні моделей міграції тварин».

Паралельно фонд Чарльза Дарвіна і сайт iNaturalist запустили новий проект з використанням панорам, знятих Google - «Darwin for a Day». На порталі можна досліджувати Галапагоські острова за допомогою Street View і документувати знайдені види тварин і рослин. Всі спостереження будуть передані співтовариству вчених iNaturalist і внесуть свій внесок у дослідження Галапагоських островів.

Галапагоські острови - будинок для сотень видів диких тварин, які не зустрічаються більше ніде на планеті. Унікальна різноманітність видів надихнула Чарльза Дарвіна на розробку теорії еволюції, над якою він почав працювати після відвідування Галапагоських островів в 1832 році.

Вконтакте
Pinterest