Google запустить музичний сервіс на цьому тижні

admin Новини інтернету

Google запустить музичний сервіс на цьому тижніОнлайновий гігант Google проведе в цю середу прес-конференцію, в ході якої, як видно, буде анонсований новий музичний сервіс компанії. Чутки про майбутній запуск цього сервісу ходять досить давно. Тим не менш, офіційно ці плани ні разу не озвучувалися.

Як стало відомо порталу Cnet News, Google має намір анонсувати в цю середу новий музичний сервіс, який складе конкуренцію існуючим онлайновим музичним магазинам.

Повідомляється, що інтернет-гігант розіслав журналістам у ці вихідні запрошення на прес-конференцію під назвою «These Go To Eleven», що є відсиланням до пародійного псевдодокументального фільму «This is Spinal Tap». Культовий в певних колах фільм розповідає про вигадану британську рок-групу Spinal Tap. Тема прес-конференції офіційно озвучена не була, проте назва заходу говорить сама за себе.

Про те, що Google планує запустити музичний сервіс відомо досить давно. Тим не менш, офіційно ці плани ні разу не озвучувалися.

Повідомляється, що можливості сервісу не обмежаться традиційним придбанням музики у форматі MP3. Джерела інтернет-видання стверджують, що користувачі також зможуть прослуховувати музику в соціальній мережі Google + і навіть отримають можливість ділитися музикою з друзями по «колу».

Між тим, джерела в музичній сфері повідомили порталу Cnet News, що Google як і раніше не має домовленостей з провідними музичними лейблами: Universal Music Group, Warner Music Group, Sony Music Entertainment і EMI.

Вконтакте
Pinterest