Google знищить Blogger, Picasa і приватні Google Profiles

admin Новини інтернету

Google знищить Blogger, Picasa і приватні Google ProfilesЗапустивши власну соцмережа, пошуковик вирішив внести заради неї зміни в інші свої сервіси. По-перше, з серпня в Google Profiles більше не можна буде володіти прихованим профілем: необхідно буде розкрити світу хоча б повне ім'я та стать, а профілі, що залишилися прихованими, 31 липня будуть видалені. "Google" стверджує, що і зараз "практично всі" профілі відкриті, і в це легко повірити: їх логічно використовувати в якості онлайн-візитки, а візитку немає сенсу ховати від людей. За даними Mashable, з того ж 31 липня для реєстрації в Google + більше не потрібен буде інвайт, так що необхідність "розкритися" може стати для людей стимулом зробити це вже в соцмережі.

По-друге, за даними Mashable, Google перейменує належний йому фотохостинг Picasa в "Google Photos", а блог-сервіс Blogger - в "Google Blogs" (дата, коли це відбудеться, поки невідома, але передбачається, що вона буде недалека від того ж 31 липня). Ще коли про "гуглову" соцмережу тільки ходили чутки, говорили, що вона буде об'єднанням сервісів, адже Google вже надавав окремо багато функцій соцмереж: особисті фотоальбоми в Picasa і відео на YouTube, спілкування за допомогою Gmail і Gtalk, профілі в Google Profiles. Це частково виявилося правдою - наприклад, для особистого відео в соцмережі використовуються технології YouTube - і, судячи з перейменування сервісів, Google тепер хоче об'єднати свої сервіси у свідомості користувачів в єдиний "Гугл-світ", зробивши Google + центром цього світу.

Втім, хоча деякі сервіси перейменовують, YouTube залишиться собою. Крім небажання втрачати настільки гучне ім'я, це може бути викликано ще однією причиною: якщо перейменовувати його за тією ж схемою, то напрошується назва Google Video, а сервіс з такою назвою у "Гугла" вже був, і його історія закінчилася безславно.

Вконтакте
Pinterest