Хакер зізнався в атаці на сайти Visa і Mastercard

admin Новини інтернету

Затриманий хакерВ Гаазі по запиту прокуратури Нідерландів затриманий 16-літній підліток, що здійснив хакерську атаку на сайти платіжних систем Visa і Mastercard.

Як повідомляється, хакер зізнався в атаці на сайти Visa і Mastercard, у той же час він відкинув обвинувачення в причетності до кібератаки на сайт електронної платіжної системи Paypal.

На сайти Visa і Mastercard були здійснені масові кібератаки після того, як ці компанії відмовилися переводити пожертвування на рахунки Wikileaks.(Раджу переглянути -Ассандж звинуватив уряди країн у брехні і лицемірстві)

У правоохоронних органах вважають, що затриманий входив у групу хакерів, які зараз перебувають на території Нідерландів. Передбачається, що вони є прихильниками засновника Wikileaks Джулиана Ассанжа, який 7 грудня був узятий під варту у Великобританії по ордеру на арешт, виданому владою Швеції у зв'язку з обвинуваченнями в зґвалтуванні. Сайт адвоката двох жінок, проти яких був зроблений злочин, також був зламаний.

Крім того, хакери атакували інтернет-представництва шведської прокуратури, банку Swiss Post Office Bank, а також колишнього губернатора Аляски й екс-кандидата у віце-президенти США Сары Пэлин. Ці дії, по заявах хакерів, стали помстою за тиск на Wikileaks і переслідування Ассанжа, якого вони вважають політичним ув'язненим.

Вконтакте
Pinterest