Китайців зобов'язали викладати відео в Мережу тільки за паспортом

admin Новини інтернету

Китайців зобов'язали викладати відео в Мережу тільки за паспортомПри цьому заборона поширюється тільки на сайти, зареєстровані в Китаї.

Китайських користувачів зобов'язали вказувати при реєстрації на відеохостингу справжні імена. Про це повідомляється на офіційному сайті Державного управління з радіо і телемовлення КНР (State Administration of Radio, Film and Television, SARFT). Обмеження поширюється тільки на сайти, зареєстровані в Китаї.

Як пояснює китайське відомство, рішення було прийнято для подальшого поліпшення контролю, створення цивілізованого та здорового середовища в мережі і запобігання потрапляння туди різного вульгарного і порно контенту, який надає негативний вплив на суспільство.

Відеохостінги користуються в Китаї великою популярністю. За даними Reuters, сервісами завантаження відеоконтенту в країні користуються близько 428 мільйонів чоловік. При цьому найбільший у світі відеохостинг YouTube заблокований на території Китаю.

Розмова про те, що користувачі Китаю повинні вказувати реальне ім'я в Інтернеті, ведеться вже не перший рік. Раніше повідомлялося, що нова китайська політика ідентифікації користувачів полягає в тому, що при виході в Мережу, людина повинна буде зв'язати себе з постачальниками оффлайн послуг, наприклад, вказавши номер мобільного або домашнього телефону. А раніше китайський сервіс мікроблогів Sina Weibo встановив вимогу про реєстрацію своїх користувачів під реальними іменами в обов'язковому порядку.

Вконтакте
Pinterest