Користувальницький сервіс Trakt виявив безліч піратів по всьому світу

admin Новини інтернету

Користувальницький сервіс Trakt виявив безліч піратів по всьому світуАудиторія користувачів сервісу Trakt досягає 250 тисяч чоловік, що робить службу однією з найбільш популярних серед любителів кіно і телебачення. З її допомогою будь-хто може автоматично або вручну відстежувати відеоконтент, що переглядається за допомогою популярних програвачів, як самим користувачем, так і його друзями.

Trakt обробляє і зберігає для користувача історії завантажень і переглядів, що дозволяє проаналізувати чужі і власні смаки, а також переглянути інші статистичні дані в режимі реального часу. При цьому за замовчуванням, інформація, що збирається сервісом є загальнодоступною, що стало причиною виявлення безлічі піратів, повідомляє видання Torrent Freak.

Так, через Trakt вже неодноразово були виявлені випадки перегляду науково-фантастичного фільму Interstellar, ліцензійні копії якого ще не надходили в роздрібний продаж. Аналогічним чином справи йдуть і з іншими новинками кіно і телебачення.

Разом з тим, достеменно невідомо чи обізнані самі користувачі Trakt про те, що правовласникам досить звернутися до суду з проханням розкрити реальне ім'я або іншу ідентифікаційну інформацію, щоб пред'явити пірату позов про порушення авторських прав.

Більше того, також існує загроза шахрайства, в рамках якого зловмисники можуть використовувати інформацію про облікові записи Trakt для того, щоб зв'язатися з їх власниками і видаючи себе за власника авторських прав вимагати грошової компенсації.

Вконтакте
Pinterest