ЖЖ приховав кількість підписників у популярних блогерів

admin Новини інтернету

ЖЖ приховав кількість підписників у популярних блогерівТепер дані про підписників користувачів, кількість читачів яких перевищує 2,5 тисячі, буде відображатися у форматі 2500 +.

З сьогоднішнього дня в профайлах всіх блогерів і спільнот, кількість підписників яких перевищує дві з половиною тисячі, буде відображатися не фактичне число користувачів "У друзях у", а "2500 +", - написав у своєму блозі Пилипенко. При цьому він зазначив, що зміни обумовлені планами по ряду заходів для оптимізації роботи сервісу і всі збіги випадкові.

Блог-сервіс ухвалив дане рішення на наступний день після того, як Дума РФ схвалила законопроект, що зобов'язує блогерів, інтернет-сторінки яких щодня відвідують більше 3 тисяч користувачів, виконувати вимоги, застосовуванні до ЗМІ. Зокрема, російські блогери повинні будуть перевіряти достовірність інформації, не поширювати інформацію про приватне життя громадянина з порушенням цивільного законодавства, дотримуватися заборони і обмеження виборчого закону і вказувати вікові обмеження для користувачів.

Вконтакте
Pinterest