Мило знову міняє коней на переправі

admin Новини інтернету

Mail.ru  зібралася встановити Yahoo!Компанія Mail.ru Group зібралася в черговий раз міняти коней на переправі і, можливо, встановити пошуковик Yahoo!. За інформацією «РБК Daily», зараз компанії знаходяться в початковій стадії переговорів, і продовжать спілкування в 2011 році.

Джерела видання відзначають, що основна частина переговорів намічена на березень наступного року, а в Mail.ru вже нібито наймають співробітників, які будуть займатися адаптацією движка для пошукача.

У Mail.ru інформацію про можливу співпрацю з Yahoo! Не підтверджують, заявляючи, що займаються розвитком власного пошуковика GoGo.(Цікаво - Facebook - третій за величиною інтернет-ресурс планети)

У російському представництві Yahoo! чутки про можливу співпрацю з Mail.ru теж не підтверджують. Але не можна не відзначити, що американці вже не перший рік планують захоплення російського ринку з різних боків - і так нічого суттєвого і не зробили.

Можливо, партнерство з найбільшою компанією Рунета їм у цьому допоможе. До речі, основний пошук Yahoo! цього року перевели на іншу технологію - Bing від Microsoft. Так що продаж власного движка Yahoo! російської компанії буде, фактично, збутом "старого черевика" в засніжену Нігерію.

Нагадаємо, історія про зміну пошукового движка - одна з улюблених розваг компанії Mail.ru у передноворічні дні. Кілька років на порталі Mail.ru стояв пошуковий движок «Яндекса», наприкінці минулого року його змінили на Google. Потім від допомоги «Гугла» відмовилися. Тепер, можливо, прийшла пора протестувати Yahoo! - тим більше, що співпраця з ними явно обійдеться російським дешевше, ніж технології Google (так як Yahoo! не лідирує на Заході).

Вконтакте
Pinterest