Соціальна мережа MySpace звільнить половину співробітників

admin Новини інтернету

MySpace проведе  скорочення штатуСоціальна мережа MySpace, в якій зараз працюють 1100 співробітників, проведе велике скорочення штату.

У 2011 році MySpace планує скоротити свій штат.  Як повідомляє блог All Things Digital з посиланням на джерела, знайомі із ситуацією, соціальна мережа звільнить до 50% співробітників .

Зараз в 1100 осіб працюють MySpace.  Велика частина співробітників працює в американському офісі компанії в Беверлі-Хіллз. Останні два роки, MySpace, яка колись була найбільшою у світі соціальною мережею, знаходиться в стадії стагнації.  Намагаючись скоротити витрати і привернути відвідувачів на сайт, в 2009 році MySpace звільнила 300 співробітників і закрила чотири офіси, в тому числі і російський, а в 2010 - оновила дизайн і логотип і представила інструмент для синхронізації контенту з Facebook.(Раджу переглянути - Зростання Інтернету сповільниться через 2 роки)

Не виключено, що власник MySpace, News Corp медіахолдинг, в майбутньому перепродасть соцмережа іншій компанії.  Потенційним покупцем, на думку All Things Digital, може бути американський розробник ігор для соцмереж Zynga.

Вконтакте
Pinterest