На сервісі Foursquare зареєструвався шестимільйонний користувач

admin Новини інтернету

FoursquareЗа минулий рік Foursquare виріс на 3400%, повідомили творці геолокаційні сервісу. У січні число користувачів сайту перевалило за шість мільйонів.

За даними творців Foursquare, за минулий рік сервіс виріс на 3400%. У січні 2011 року на ньому зареєструвався шестимільйонний користувач.

За рік користувачі Foursquare залишили на сервісі більше 381 500 000 відміток («чек-інів») про свою присутність у тому чи іншому місці. Найбільшу кількість позначок - більше 30 тис. - було залишено в ході політичної акції Rally to Restore Sanity, яка пройшла у Вашингтоні 30 жовтня.(Раджу переглянути - RIAA виступила проти music)

22 жовтня в Foursquare з'явилася перша і поки єдина «космічна» відмітка - її зробив американський астронавт Дуглас Уілок (Douglas Wheelock). Уілок зайшов у свій аккаунт на Foursquare, перебуваючи на борту МКС.

Найчастіше користувачі Foursquare «відзначаються» в кафе і ресторанах. Далі за популярністю ідуть офіси, магазини, туристичні місця і клуби.

Сервіс Foursquare був запущений у березні 2009 року. Він дозволяє користувачам залишати позначки про свою присутність у тому чи іншому місці з допомогою мобільного телефону.

До 2010 року число користувачів Foursquare може перевищити 10 млн, передає Bloomberg з посиланням на сооснователя ресурсу Невін Сельвадураі (Naveen Selvadurai). Зараз сервіс оцінюють у більш ніж $ 250 млн.

Вконтакте
Pinterest