Найпопулярніші пошукові запити Google

admin Новини інтернету

Найпопулярніші пошукові запити GoogleПошуковий гігант Google підвів підсумки 2013 року і назвав найпопулярніші пошукові запити. За оцінками запитів з 72 країн, в 2013 році користувачі найчастіше шукали в Google інформацію про колишнього лідера ПАР Нельсона Манделу і голлівудського актора Пола Уокера.

Далі в списку головних пошукових запитів йде смартфон iPhone 5s від Apple. Четверте місце зайняв актор Корі Монтейт, п'яте - мем Harlem Shake. Також користувачі шукали інформацію про теракт під час марафону в Бостоні і про британського принца Джордже. Замикають десятку Samsung Galaxy s4, PlayStation 4 і Північна Корея.

Раніше подібні підсумки підводив сервіс мікроблогів Twitter. Найпопулярніший за кількістю ретвітів в 2013 році пост був присвячений смерті актора Корі Мойнтейнт (Cory Monteith), який помер від передозування героїну та алкоголю в липні. Другий за популярністю твіт пов'язаний зі смертю зірки Форсажу актора Пола Уокера (Paul Walker). Повідомлення про його смерть в автокатастрофі набрало 400 367 ретвітів.

Вконтакте
Pinterest