Прихильники Ассанджа атакували Visa і Мастеркард

admin Новини інтернету

Хакери атакували Visa і МастеркардРозрахунково-банківська служба Master Сard вранці 8 грудня піддалася потужної кібератаці. У результаті була  не тільки порушена робота сайту MasterCard, але і, як з'ясувалося, в середу ввечері, обробка платежів у цій системі.

Як повідомляється, за атаками хакерів стоять прихильники засновника сайту Wikileaks Джуліана Ассанджа.(В тему: Хакери відповіли на блокування рахунків WikiLeaks DDoS-атакою)

За заявою представника MasterCard, платіжна система «повністю перестала функціонувати».

Масштаб проблем, які відчуває MasterCard, все ще не зрозумілий до кінця.

Нагадаємо, що Mastercard відмовилася перераховувати Wikileaks кошти, які збираються для функціонування сайту Ассандж. У Росії зайти на сайт MasterCard було неможливо вже в середу вдень.Також повідомляється, що від хакерської атаки постраждала платіжна система Visa. При цьому Visa була менш уразливою для кібератак, ніж Masterсard: для успішного нападу на MasterСard потрібно було всього близько 400 хакерів-активістів, а для Visa - 2000. Однак, судячи з тимчасової недоступності сайту Visa для багатьох користувачів, хакери досягли своєї мети.

Разом з тим MasterСard повідомила про "значне просування" в роботі з відновлення роботи її сайту. "Наші базові потужності з обробки платежів не постраждали, а персональні дані утримувачів карт не піддалися ніякому ризику", - відзначила компанія.

Робота сайту Visa також відновлено.

Вконтакте
Pinterest