Провайдери Таджикистану заблокували YouTube

admin Новини інтернету

Провайдери Таджикистану заблокували YouTubeПро те, що в Таджикистані відсутній доступ до YouTube, повідомив голова асоціації інтернет-провайдерів республіки Асоміддін Атоєв. «Ми спробували дізнатися причину закриття доступу до YouTube у голови Служби зв'язку країни Бега Зухурова, але його телефон, також як і його заступників, мовчать, при цьому інтернет-провайдери отримали або письмове розпорядження про закриття відеохостингу, а хтось - смс-повідомлення», - повідомив Атоєв.

Відзначається, що доступ до YouTube заблокували майже всі постачальники зв'язку - тільки один з шести провайдерів і один з шести операторів мобільного зв'язку продовжив надавати доступ в до відеохостингу.

Доступ до порталу в Таджикистані блокують втретє починаючи з липня минулого року. Проблеми почалися після того, як 18 травня на порталі була викладена передача телеканалу К + про весілля старшого сина президента Таджикистану Рустама Емомалі з коментарями опозиційного політика.

Наприкінці минулого року в Таджикистані обмежили доступ до соціальної мережі Facebook, однак після телефонної розмови керівника служби зв'язку Таджикистану з CEO Facebook Марком Цукербергом (Mark Zuckerberg), блокування було знято.

Через деякий час служба зв'язку Таджикистану віддала розпорядження інтернет-провайдерам про блокування 131 сайту, серед яких значився і ресурс «ВКонтакте». Через деякий час все було розблоковано, як з'ясувалося, ресурси були закриті через «проведення техніко-економічних робіт».

Вконтакте
Pinterest