Розкрито секрет популярності в Twitter

admin Новини інтернету

Розкрито секрет популярності в TwitterВчені проаналізували близько півмільйона «твітів» для виявлення рецепту популярності.

Сі Джей Хатта (CJ Hutto) (аккаунт @ cjhutto в Twitter) і його колеги з Технологічного інституту Джорджії в Атланті протягом 15 місяців вивчили зміст і «ретвіти» записів 500 звичайних користувачів мікроблогів. Вони вивчали 2800 факторів в «твітах», які передають позитивні і негативні емоції, в тому числі сленг і нецензурну лексику, набір смайликів і загальних скорочень, різноманітний гумор.

Таким чином, дослідники визначили кілька простих правил, які допоможуть досягти користувачеві популярності. Перш за все, мікроблоггерам рекомендують публікувати якомога більше позитивної інформації, яка здатна підняти настрій читачам. Більшість користувачів Twitter сприймає сервіс як джерело новин, так що прагнучим до успіху блогерам рекомендують публікувати більше посилань на цікаві новинні замітки. У помірній кількості вітаються ретвіти, що містять актуальну інформацію.

Ще одним чинником успіху стала доступність інформації і підтримання активного спілкування з читачами. Дуже важливо вести свій мікроблог грамотно і висловлюватися зрозумілою мовою. Користувачі, що відповідають на коментарі, набагато швидше знаходять свою аудиторію, ніж ті, хто звик вішати записи «в порожнечу», пише Newscientist.com.

Вконтакте
Pinterest