Щодня українці дивляться 4,4 млн.годин відео на YouTube

admin Новини інтернету

Щодня українці дивляться 4,4 млн.годин відео на YouTube25 листопада 2014 виповнюється рівно два роки, як була офіційно запущена Партнерська програма YouTube в Україні. За цей час в нашій країні з'явився цілий ряд цікавих проектів, які знайшли свою аудиторію не тільки серед українських, а й зарубіжних користувачів.

«Громадське ТБ» став найбільшим каналом в історії YouTube за кількістю годин, показаних у прямому ефірі. Ролики телеканалу переглянули 126 млн разів, а у YouTube каналу суспільного телебачення налічується 307 тисяч підписників. «Громадське ТБ» також з великим відривом лідирує в українському сегменті YouTube серед новинних ресурсів. Далі йдуть ТСН (232 тис. підписників і 117 млн переглядів), «5 канал» (210 тис. підписників і 113 млн переглядів) і телеканал Миколи Княжицького «Еспресо-TV» (182 тис. підписників і 33 млн переглядів).

З цікавих цифр можна також відзначити той факт, що українські користувачі дивляться більше 4,4 млн. годин відео в день на YouTube, 25% з них - перегляди на мобільних пристроях і планшетах. Кількість годин українського контенту, який дивляться кожен місяць з жовтня 2013 виросло на 37%, при цьому щомісячні перегляди українських партнерів за цей період виросли на 28%. З початку року доходи українських партнерів збільшилися на 22%.

Якщо говорити про світову аудиторію, то сьогодні більше 1 млрд. глядачів відвідує YouTube кожен місяць, щоб стежити за своїми улюбленими шоу і каналами, і час щоденних переглядів продовжує зростати на 50 відсотків щорічно.

Вконтакте
Pinterest