Соцмережа Pinterest русифікувалася

admin Новини інтернету

Соцмережа Pinterest русифікуваласяУ жовтні сервіс отримав від інвесторів 225 мільйонів доларів, при цьому вся соцмережа була оцінена в 3,8 мільярда доларів.

Соціальний сервіс Pinterest привітав своїх користувачів з наступаючими святами і повідомив, що тепер соцмережа доступна на 20 мовах. Серед них присутні російська, польська, турецька, чеська і словацька. На них також переведені додатки для IOS і Android, повідомляє компанія в блозі.

Примітно, що переведена тільки головна сторінка. При переході в інші розділи мова залишається англійською.

Раніше Pinterest був адаптований для країн Скандинавії, Японії, Італії, Франції та Великобританії. Для зміни мови необхідно перейти в розділ Налаштування. Завантажити адаптовані для різних країн додатки можна в Google Play і Apple Store.

Pinterest призначена для того, щоб додавати в закладки різні зображення, знайдені в Мережі, і організовувати їх в тематичні колекції (інтерактивні альбоми), якими можна ділитися з іншими. За підсумками останнього раунду інвестицій, Pinterest привернула 225 млн доларів і отримала оцінку в 3,8 млрд доларів. У лютому компанія коштувала близько 2,5 млрд доларів, а розмір залучених грошових коштів тоді склав 200 млн доларів.

Вконтакте
Pinterest