Танцюючий поні став зіркою YouTube

admin Новини інтернету

Танцюючий поні став зіркою YouTubeРекламу оператора Three з танцюючим шетландським поні за тиждень переглянули понад 3,2 мільйона разів.

28 лютого на YouTube був опублікований рекламний ролик з танцюючим шетландським поні, якому судилося стати зіркою Інтернету.

У ролику поні на ім'я Сокс танцює на лузі, де пасуться його родичі, і крокує в танці «місячною ходою» Майкла Джексона. Саундтреком до відео звучить пісня «Everywhere» групи Fleetwood Mac. Ролик закінчується фразою «Дурні речі теж важливі. Продовжуйте сидіти в інтернеті». Для просування ролика були також придумані хештег #DancePonyDance і YouTube-сторінка The Pony Mixer, на якій можна придумати свій варіант ролика з поні - в стилі хард-рок, хіп-хоп, бойз-бенд, фанк та інших.

Як розповіла The Daily Mail власниця поні Мері Вільямсон (Mari Williamson), реклама знімалася на Шетландських островах. Вона зауважила, що поні був навчений «місячної ходи» за допомогою морквини за два тижні.

«Реакція була неймовірна, у нас були телефонні дзвінки та електронні листи з різними пропозиціями з усього світу», - говорить Вільямсон. Тим не менш, вона запевнила, що поки не збирається продавати тварину: «він - дуже особливий маленький поні».

Вконтакте
Pinterest