Twitter додав можливість ігнорувати чужі твіти

admin Новини інтернету

Twitter додав можливість ігнорувати чужі твітиУ сервісі Twitter з'явилася нова функція, яка дозволяє приховати з новинної стрічки твіти від небажаних користувачів. Про це повідомляється в офіційному блозі компанії.

Нова кнопка Mute доступна в веб-версії Twitter, а також в мобільних додатках на IOS і Android. Щоб вона з'явилася на смартфонах, необхідно оновити додаток.

Після натискання кнопки користувач перестає відображатися у стрічці, проте сам він не зможе дізнатися, що його ігнорують. Він писатиме відповіді і робитиме ретвіти записів, проте їх автор не побачить ніяких повідомлень.

У Twitter пояснили, що функція працює прямо протилежно повідомленнями, які можна включити в профайлі окремого користувача, щоб миттєво дізнаватися про його нові повідомлення.

До цього в сервісі з'явилася можливість повного блокування користувача, про яку він може дізнатися. Також був варіант відключення ретвітів якогось автора, при цьому у стрічці залишалися написані ним повідомлення. Функціонал повного ігнорування присутній в Tweetdeck, одному з офіційних клієнтів Twitter, і сторонніх додатках - наприклад, Tweetbot.

Деякі користувачі Twitter помітили появу кнопки Mute ще 1 травня. Тоді компанія коментувати цю інформацію не стала.

Вконтакте
Pinterest