Twitter посилить політику після цькування дочки Робіна Уїльямса

admin Новини інтернету

Twitter посилить політику після цькування дочки Робіна УїльямсаКерівництво сервісу мікроблогів Twitter пообіцяло захистити своїх користувачів від нападок в інтернеті. Таке рішення, як повідомляє ABC News, було прийнято після атаки недоброзичливців на аккаунт Зельди Вільямс - дочки покійного актора Робіна Уїльямса.

Старший директор Twitter з питань безпеки Справ Харві заявив, що компанія не збирається терпіти подібну поведінку. Зараз, за ​​його словами, Twitter оцінює сформовану ситуацію і опрацьовує ряд моментів щодо покращення нашої політики для того, щоб в майбутньому уникнути аналогічних трагічних інцидентів.

За словами Харві, в планах компанії, зокрема, значаться захист членів сімей померлих родичів і робота з поліпшення збереження конфіденційності інформації особистого характеру.

25-річна актриса Зельда Уїльямс 13 серпня видалила свій мікроблог в Twitter після численних образ користувачів на адресу її померлого батька. Перед цим вона спробувала боротися з інтернет-тролями, скаржачись на них в службу підтримки сервісу. У підсумку автори недоброзичливих постів і коментарів були заблоковані, однак незабаром вони завели нові облікові записи і продовжили нападки.

Вконтакте
Pinterest