ЗМІ: у Facebook з'явиться офісна версія

admin Новини інтернету

ЗМІ: у Facebook з'явиться офісна версіяЛондонське відділення Facebook займається розробкою нової версії соціальної мережі, орієнтованої на використання в офісі.

За даними видання, продукт поки носить умовну назву FB@Work. У центрі нової платформи лежить ідея створити на базі Facebook більш ефективну і цікаву платформу, використовувати яку могли б колеги і люди, яких пов'язують професійні контакти.

Неясно, чи стане FB@Work внутрішнім розділом для корпоративного листування і спілкування або виллється в професійну соціальну мережу як LinkedIn. Вдалося з'ясувати тільки те, що робота над FB@Work передбачає одночасне оновлення як веб-версії Facebook, так і її мобільних додатків для iOS і Android.

У самій компанії не підтвердили і не спростували слух про офісну версію, заявивши, що поки їм нічого повідомити. Проект FB@Work, швидше за все, курирує Ларс Расмуссен, колишній інженер-програміст Google, так як саме він очолює підрозділ Facebook в Лондоні. Расмуссен є технічним директором проекту Graph Search («Соціальний пошук»), а до приходу в компанію Марка Цукерберга він створив сервіс Google Wave для спільної роботи.

Як заявили співрозмовники TechCrunch, ідея створення Facebook для роботи знаходиться в планах десь три роки, але її важко назвати пріоритетною. Така ж доля поки і в іншого проекту Facebook - версії для дітей молодше 13 років (за правилами зареєструватися в соцмережі можна тільки після досягнення тринадцятирічного віку).

Вконтакте
Pinterest