У Google Translate з'явиться візуальний переклад Word Lens і просунутий переклад аудіо

admin Новини інтернету

У Google Translate з'явиться візуальний переклад Word Lens і просунутий переклад аудіоНещодавно Google купила додаток Word Lens для візуального перекладу і вже скоро в одному з оновлень Google Translate додасть таку ж функцію в свій перекладач.

Нова версія Google Translate буде підтримувати візуальний переклад на наступних мовах: англійська, німецька, французька, італійська, російська, португальська, іспанська. У поточній тестовій версії, яку поки не можна випробувати простим смертним, однією з мов обов'язково має бути англійська, але у фінальній версії переклад буде працювати в будь-яких парах.

Істотно допрацюють найближчим часом і режим діалогу. На поточний момент для перекладу аудіо Google Translate вимагає ручного вибору мов і спілкування по черзі. Незабаром мови будуть визначатися автоматично і перекладач навчиться слухати одночасно двох співрозмовників і в режимі реального часу робити переклад їх мови на екрані.

Коли вийде оновлена версія Google Translate точно не відомо. Спробувати візуальний переклад поки що можна в оригінальній версії Word Lens.

Вконтакте
Pinterest