У Google з'явилася власна онлайн-платформа для навчання

admin Новини інтернету

У Google з'явилася власна онлайн-платформа для навчанняКомпанія Google представила новий опенсорс-інструмент для навчання Oppia. Ресурс дозволить створювати веб- майданчика з уроками для людей з усього світу без глибоких знань програмування.

Oppia вчить за допомогою наставника, який задає учневі питання. Залежно від його відповідей, вчитель вирішує, яке питання поставити далі, який дати зворотний зв'язок, що потрібно повторити і чи варто перейти до чогось нового. Ви можете думати про це як про розумну системіу зворотного зв'язку, яка " вчить людину ловити рибу ", а не просто виявляє правильні чи неправильні відповіді - зазначає Google.

На момент написання цієї замітки на головній сторінці Oppia було доступно кілька досліджень, розбитих на п'ять категорій (програмування, географія, мови, математика та фізика). Кожен навчальний блок складається з серії запитань, відповідаючи на які людина поступово освоює зміст блоку.

Так, наприклад, блок Невелике введення в теорію квадратних рівнянь (Tiny Intro to Quadratics) починається з питання про те, наскільки добре людина знайома з квадратними рівняннями. Вибравши один із запропонованих варіантів відповіді (взагалі не знайомий, вивчав у школі або багато разів стикався), користувач перенаправляється до посту, пояснюючому основи роботи з рівняннями. Якщо пропоновані в блоці математичні завдання вирішуються користувачем невірно, дослідження повертає людину на крок назад, пояснюючи, що саме він зробив не так і де допустив помилку.

Як обіцяють представники інтернет-компанії, кожен інформаційний блок на Oppia з часом можна буде доопрацьовувати на основі статистики відповідей. Для створення власного дослідження необхідно зареєструватися на платформі і подивитися спеціально підготовлене Google навчальне відео, що пояснює принципи роботи з сайтом.

Вконтакте
Pinterest