У Google + знайшлася альтернативна геолокація

admin Новини інтернету

У Google + знайшлася альтернативна геолокаціяДодаток Google + для мобільних пристроїв, як з'ясувалося, дозволяє зчитувати текстові дані з NFC-міток і ділитися ними зі своїми друзями в однойменній соціальній мережі.

Безумовно, щоб скористатися цією функцією, необхідний не тільки акаунт Google +, але й телефонний апарат з NFC-чіпом. При цьому функціонал програми поки що обмежується можливістю зчитування тексту з NFC-міток і подальшим його "розшарювання".

У майбутньому, теоретично, інтеграція з інструментами Google + може виявитися куди більш значною. Наприклад, за допомогою міток користувач зможе одним рухом додавати до своїх "кіл" нових друзів, приєднуватися до чатів і "відеозустрічі", ділитися своїм місцезнаходженням. Інший можливий варіант використання - шляхом зчитування мітки при виході з магазину або кафе автоматично підписуватися на оновлення новин про заклад через сервіс "Теми".

У травні нинішнього року Google запустив власну систему мобільних платежів Google Wallet, що дозволяє робити оплату покупок за допомогою телефонів, оснащених чіпом NFC. Не можна заперечувати ймовірності того, що в один прекрасний день ці два сервіси можуть і перетнутися - наприклад, при здійсненні оплати того чи іншого товару користувачеві може бути запропоновано в один клік поділитися інформацією про вдалу покупку з своїми друзями.

Зазначимо, що однією з основних особливостей Google + є негайний аплоад контенту з телефону на сервери компанії. Розробники вважають це перевагою сервісу, однак із цим погоджуються далеко не всі. Залишається деяка надія, що прочитана з NFC-міток інформація не буде нікуди передаватися за замовчуванням - хоча сенсу в такій "конспірації" буде вже небагато, оскільки у Google і без того є маса можливостей для відстеження переміщень та інтересів мобільного користувача.

Вконтакте
Pinterest