Twitter може запустити власний фотохостинг

admin Новини інтернету

У Twitter може запустити власний фотохостингЯкщо офіційний фотохостинг з'явиться, користувачі зможуть розміщувати фотографії в мікроблогах, минаючи інші клієнти.

Про плани керівництва сервісу мікроблогів повідомляє TechCrunch з посиланням на кілька джерел. Очікується, що офіційна заява прозвучить в середу на конференції D9, де буде виступати Дік Костоло (Dick Costolo), виконавчий директор компанії.

У TechCrunch припускають, що послуга буде надаватися через twimg.com, ресурс, куплений Twitter в липні 2010 року. Припускають, що Twitter почне розміщувати рекламу на своєму фотосервісі.

На даний момент існує декілька популярних сервісів для вставки фото в повідомлення на Twitter. Наприклад, на TwitPic зареєстровано близько 17 млн користувачів. Як подібні сервіси будуть працювати надалі, поки неясно. Але в березні 2011 року, Райн Сарвер (Ryan Sarver), директор з розвитку платформи, фактично заборонив розробку сторонніх додатків, які дублюють функції офіційних послуг Twitter.

Як виправити помилку BOOTMGR is missing?Як очистити/видалити файл історії Недавні документи?Як відключати відновлення системи в Windows 7?

Вконтакте
Pinterest