У 2011 р. в Уанеті будуть переважати російські інтернет-майданчики

admin Новини інтернету

Уанет 2011Генеральний директор сейлз-хаузу FISH Оксана Мисніченко виділила три групи зростаючих інтернет-проектів в Уанеті в 2011 р.

1. Найбільш потужні портали і соцмережі, які популярні в Україні - це російські майданчики «Яндекс», «Mail.ru», «Вконтакте», «Однокласники».

Потенціал їх розвитку, за її словами, величезний за рахунок солідних інвестицій та тих сервісів, які вони надають. «За рахунок свого величезного охоплення вони стали акумулювати значну частку ринку, за нашою оцінкою - близько 25%», - говорить менеджер.(Раджу переглянути новину - Україні 20,7 млн. користувачів Інтернету)

2. Вітчизняні портали і великі майданчики. «А їх стає все більше за рахунок створення нових великих ресурсів, а також створення холдингів, наприклад Open Media, як і раніше будуть одними з головних носіїв для розміщення кампаній українських рекламодавців за рахунок більш гнучкого підходу і більш широких можливостей для клієнтів», - відзначає Мисніченко.

3. Маленькі тематичні майданчики - тут не можна не відзначити зростаючу тенденцію нашого ринку до їх об'єднання в рекламні мережі, які можуть бути цікаві для рекламодавців своїм охопленням і тематичним таргетуванням.

Вконтакте
Pinterest