В домені. ORG відкрита реєстрація кириличних імен

admin Новини інтернету

реєстрація кириличних імен в домені. ORG19 лютого з 21-00 за київським часом в популярній міжнародної доменній зоні. ORG стартують реєстрації кириличних доменів (IDN).

.ORG - входить до трійки найбільших доменів за кількістю зареєстрованих імен серед доменів верхнього рівня (gTLD), з року в рік, демонструючи високі показники зростання. На сьогоднішній день, в. ORG зареєстровано більше 8 мільйонів імен.

Безумовно, відкриття можливості реєстрації кирилиці в настільки популярною зоні викликає інтерес багатьох людей по всьому світу.

Так, з українських реєстраторів компанія «Центр інтернет-імен України» (Ukrnames) пропонує вже сьогодні подати попереднє замовлення на реєстрацію домену. Прийом попередніх замовлень проходить за принципом «перший прийшов - перший обслужений», тобто на сайті ukrnames.com може бути подана і оплачена тільки одна заявка на реєстрацію домену.(В Росії RU-CENTER загріб 366 мільйонів на. РФ-аукціонах)

Вартість подачі попередньої заявки на реєстрацію кириличного домену в. ORG - 204 гривні.

У цю суму включено один рік реєстрації доменного імені. Продовження домену буде оплачуватися за ціною звичайної реєстрації.

Відкриття реєстрацій кириличних доменів буде проходити з 19 лютого по 21 березня 2011 року. У цей період будь-який бажаючий зможе зареєструвати цікавить кириличне доменне ім'я. Для всіх зареєстрованих IDN доменів, адміністрацією доменної зони будуть встановлені статуси блокування: Server Hold, Server Update Prohibited, Server Renew Prohibited, Server Transfer Prohibited і Server Delete Prohibited. Дані статуси будуть активні до 20 квітня 2010 року, у разі якщо за зареєстрованим доменним ім'ям не буде початий доменний спір (UDRP) - доменне ім'я буде переведено в активний стан, а статуси блокування скасовані.

До реєстрації будуть доступні імена, що містять символи українського, російського, білоруського, болгарського, македонського і сербського алфавітів.

P.S. Microsoft зміцнює позиції на американському ринку веб-пошуку

Вконтакте
Pinterest