В OneDrive тепер можна зберігати файли об'ємом до 10 ГБ

admin Новини інтернету

В OneDrive тепер можна зберігати файли об'ємом до 10 ГБЯк повідомлялося раніше, в Microsoft вирішили відмовитися від обмеження в 2 ГБ на розмір окремого файлу. Тоді ще не було остаточно відомо, який ліміт буде діяти надалі. Тепер же корпорація Microsoft на сторінках The OneDrive Blog заявила, що відтепер користувачі зможуть зберігати файли розміром до 10 ГБ.

Також повідомляється про поліпшення функції синхронізації для настільних комп'ютерів і ноутбуків. На платформах PC і Mac збільшено кількість файлів, які можуть одночасно завантажуватися з OneDrive або відправлятися на сервіс. Внутрішні тести показують, що таке паралельне завантаження дозволяє приблизно в 3 рази збільшити швидкість синхронізації. Дана функція стане доступною користувачам протягом найближчих тижнів.

Крім того, поліпшена функція надання загального доступу до файлів для користувачів операційних систем Windows 7 і 8 Тепер для цього немає необхідності заходити в веб-інтерфейс. Можна прямо в провіднику вибрати необхідні файли в папці OneDrive, клацнути по них правою кнопкою миші і вибрати пункт Share a OneDrive link. Після цього в буфер обміну додасться відповідна посилання для загального доступу до файлів. Далі її можна надіслати електронною поштою або програму для обміну миттєвими повідомленнями. Користувачі Windows 7 і 8 зможуть скористатися цим нововведенням протягом найближчих тижнів. Підтримка даної функції в Windows 8.1 і Mac буде додана пізніше.

Разом з тим, на самому сервісі OneDrive.com тепер доступна можливість завантаження папки з файлами шляхом її переміщення у вікно браузера (якщо це підтримується використовуваним браузером).

Вконтакте
Pinterest