В соцмережі Ello з'явилися повідомлення та можливість заблокувати докучливого друга

admin Новини інтернету

В соцмережі Ello з'явилися повідомлення та можливість заблокувати докучливого другаСоціальна мережа Ello останнім часом все частіше згадується в новинних стрічках авторитетних ресурсів унаслідок рекордних темпів росту популярності. Черговим інформаційним приводом для публікації замітки про соціальний платформі Ello, яку багато користувачів називають «антіфейсбуком» (в основному через позицію її творців по відношенню до питання конфіденційності та реклами), стали ряд нововведень, анонсованих командою розробників проекту.

Наприкінці вересня повідомлялося, що аудиторія Ello, яка в даний час знаходиться на стадії бета-тестування, подвоюється кожні 3-4 дні. Темпи зростання популярності виявилися настільки високими, що сервери Ello не витримали напливу користувачів і розробники були змушені обмежити реєстрацію. Потрапити в Ello на даний момент можна тільки за запрошеннями.

Що стосується нових функціональних можливостей, представлених командою розробників, яка стоїть за соціальною мережею Ello, то це новий центр повідомлень, вдосконалений механізм оповіщення про нові події електронною поштою, а також можливість частково або повністю блокувати нецікавих користувачів. Всі повідомлення про запрошеннях і нових читачах перекочували з новинної стрічки, розділеної на розділи «друзі» і «шум», в так званий «ящик повідомлень». Крім того, всі майбутні згадки також розміщуватимуться в цьому «ящику повідомлень». Водночас попередні згадки були видалені з новинної стрічки і якщо раніше користувачі відключили функцію повідомлень про нові події електронною поштою, то всі останні оновлення, які залишилися непрочитаними, загублені назавжди. До слова, тепер у користувачів Ello є можливість вказати перелік дій і подій, повідомлення про яких вони хотіли б отримувати по електронній пошті.

Вконтакте
Pinterest