63% веб-відео доступно в HTML5

admin Новини інтернету

63% веб-відео доступно в HTML5Сервіс пошуку медіаконтенту MeFeedia опублікував результати дослідження, яке показало, що за останні 12 місяців кількість онлайнових відеороликів, сумісних з HTML5, зросла з 10 до 63%. Зростання кількості роликів, сумісних з HTML5, як і раніше значне, проте останнім часом прогнозовано сповільнилося.

Найбільш поширеним є кодування H.264, так як такі ролики можуть бути відтворені як з допомогою встановленого Flash, так і самими веб-браузерами.

Формат VP8 (WebM), які просуваються Google, в даний час поступається в поширеності H.264, однак якщо компанія вирішить використовувати його в якості основного формату в сервісі YouTube, його (формату) популярність стрімко зросте. Мобільні пристрої в даний час генерують 5% від усього відеотрафіку (за винятком роликів під Flash) - уп'ятеро більше, ніж рік тому. Лідерами в розширенні підтримки iOS-пристроїв є сервіси YouTube, Daily Motion, Blip TV і Vimeo.

Дані MeFeedia грунтуються на проіндексованому відеоконтенті (близько 30 млн. роликів) з 30 тис. різних веб-сайтів, у тому числі сервісів Hulu, CBS, ABC, YouTube, Vimeo.

Вконтакте
Pinterest