WikiLeaks допоміг Медведєву зрозуміти весь цинізм США

admin Новини інтернету

Медведєв прокоментував опубліковані WikiLeaks листиПрезидент Росії Дмитро Медведєв прокоментував опубліковані WikiLeaks листи американських дипломатів, повідомляє РІА Новини. За словами глави держави, виток секретної інформації "показує всю міру цинізму тих оцінок і часто тих суджень, які превалюють у зовнішній політиці США".

У листуванні, нагадаємо, Дмитра Медведєва і прем'єра Володимира Путіна порівнювали з Робіном і Бетменом - героями коміксів. Президент зазначив, що опубліковані документи не вплинуть на розвиток російсько-американських відносин. До того ж, за його словами, якби в пресу потрапили "оцінки, які дає МЗС РФ або російські спецслужби, в тому числі нашим американським колегам, вони б теж отримали масу задоволення".Раніше в інтерв'ю Ларрі Кінгу Путін назвав порівняння з Бетменом і Робіном неетичним. За словами прем'єра, воно компрометує і його, і Медведєва

Чверть мільйона секретних і конфіденційних листів американських дипломатів з різних країн WikiLeaks опублікував 28 листопада. Зокрема, документи містять звіт про стан справ в Чечні, про корупцію в Москві, а також про секретні постачання Росією зброї до Вірменії.

Вконтакте
Pinterest