Yahoo!: У 2010 році інтернет-користувачів новини цікавили більше, ніж зірки шоу-бізнесу

admin Новини інтернету

найбільш популярні інтернет-запитиІнтернет-пошуковик Yahoo! склав список найбільш популярних інтернет-запитів в 2010 році.

Як повідомили в Yahoo!, вперше за останні десять років новини потіснили знаменитостей: розлив нафти в Мексиканській затоці і чемпіонат світу з футболу в ПАР очолили список найбільш популярних запитів пошукової системи Yahoo! в цьому році.

Віра Чан, головний редактор і експерт з веб-трендам, пояснила, чому вибух на нафтовій платформі BP побив усі рекорди за кількістю запитів. "Це питання торкнувся багато важливих аспектів, таких як навколишнє середовище, енергетика, аварія на робочому місці і роль уряду".

За словами Чан, чемпіонат, що пройшов цього літа,  цікавив людей не тільки як спортивна подія. "Люди шукали інформацію не тільки про гравців і командах, це був і культурно-освітній пошук. Перший чемпіонат світу в Африці, і їм хотілося більше дізнатися про ПАР після закінчення режиму апартеїду ", - сказала Чан, додавши, що вувузели і видавані ними дивні звуки теж дуже хвилювали публіку.(Цікаво - WikiLeaks допоміг Медведєву зрозуміти весь цинізм США)

Проте люди продовжують цікавитися життям зірок. Бронзовим призером списку найбільш частих запитів стала поп-сенсація Майлі Сайрус. На четвертому й п'ятому місцях розташувалися відповідно телезірка Кім Кардашян і співачка Lady Gaga.

Сьому позицію займає актриса Меган Фокс, за якою слідують кумир тінейджерів Джастін Бібер і телешоу American Idol. Замикає десятку співачка Брітні Спірс.

На шостому місці за кількістю пошуків виявився новий iPhone.

Як зав'язати краватку? стало самим популярним запитанням у 2010 році. Також користувачів цікавило Як втратити вагу?, Як цілуватися? і Як написати резюме?

Серед найбільш популярних фінансових запитів: безробіття, компанії Уолл-стріт і відгуки.

Нагадаємо, раніше інтернет-пошукач Яндекс склав рейтинг найбільш популярних інтернет-запитів серед українців за 2010 рік, згідно з яким цього року українці більшого найбільше цікавилися виборами в Україні, аномальною спекою цього року, а також казусом з вінком.

Вконтакте
Pinterest