YouTube Music Key - $ 10 в місяць за фонове і офлайн-відтворення музики без реклами

admin Новини інтернету

YouTube Music Key - $ 10 в місяць за фонове і офлайн-відтворення музики без рекламиСьогодні компанія Google представила громадськості свій новий музичний сервіс YouTube Music Key, заснований на популярному однойменному відеохостингу.

Основні можливості нового сервісу розкриті в наступному відео:

Сервіс YouTube Music Key орієнтований в першу чергу на "казуальних" любителів музики, які люблять цей вид мистецтва досить сильно для того, щоб запускати відтворення улюбленої композиції на Youtube, але все ж недостатньо сильно для того, щоб возитися з покупкою і завантаженням пісень і музичних альбомів на свій мобільний пристрій. Тепер такі меломани із США і кількох європейських країн можуть отримати можливість слухати музику на Youtube навіть при заблокованому екрані смартфона або ж поза зоною доступу до Глобальної мережі. Хостинг музичного відео також зазнав певних змін. Тепер буде набагато простіше працювати не тільки з окремими піснями, але і з плейлистами, повними альбомами і дискографії виконавців.

За $ 9,99 в місяць ви отримуєте не тільки вільний від реклами сервіс, але і підписку на сервіс Google Play Music, який вже містить більше 30 мільйонів композицій. Сервіс YouTube Music Key на даний момент знаходиться на етапі бета-тестування, так що для початку роботи з ним, як і у випадку з Inbox by Google, вам знадобиться інвайт від розробників. Втім, якщо ви його все-таки отримаєте, то зможете користуватися сервісом півроку безкоштовно, потім перейдете на підписку в $ 7,99 і тільки після остаточного переходу на комерційні рейки користувачі будуть платити $ 9,99 на місяць.

Вконтакте
Pinterest