Новини
Установка операційної системи Kali Linux на комп'ютер

Установка операційної системи Kali Linux на комп'ютер

Установка Kali Linux орієнтована на осіб, в першу чергу, хвилюються за мережеву безпеку. Kali Linux, включає в себе різні інструменти безпеки. Даний дистрибутив заснований на Debian. А це значить більшість пакетів доступні в пакунками Debian.

Сім кращих дистрибутивів Linux

Сім кращих дистрибутивів Linux

Існує велика різноманітність операційних систем, що використовуються на робочих станціях як простими користувачами, так і розробниками ПЗ. Яку ж операційну систему слід вибрати розробнику в 2020 році?

Установка ubuntu server 18.04

Установка ubuntu server 18.04

Дистрибутив Ubuntu популярний не тільки для домашнього використання, але і дуже часто застосовується на серверах. Серверна версія Ubuntu використовує ті ж репозиторії, що і версія для робочого столу, але тут немає графічної оболонки, а також є кілька відмінностей в процесі установки

Розділи жорсткого диска Linux

Розділи жорсткого диска Linux

На жорсткому диску будь-якого комп'ютера зберігаються дані різних типів, можна назвати як мінімум два: службові (операційна система та інше програмне забезпечення) і дані, що належать користувачеві (для яких зазвичай і потрібен комп'ютер). Розмежовувати ці дані корисно: це збільшує ефективність роботи і знижує ймовірність втрати цінної інформації при збоях обладнання або системи

Шифруємо файли в Dropbox з  EncFS

Шифруємо файли в Dropbox з EncFS

Dropbox - відмінна штука, але дані не зашифровані на вашому комп'ютері. Є кілька різних шляхів зашифрувати деякі особисті файли у вашому Dropbox: ви можете використовувати Truecript, EncFS, SecretSync (тепер і на Linux) і так далі.

QNX

QNX

QNX. Нещодавно компанія RIM купила канадську фірму QSS. Незабаром стало відомо, навіщо потрібна була ця угода: RIM анонсувала планшетний комп'ютер, що працює під управлінням операційної системи, заснованої на QNX Neutrino

Розмітка диска для Ubuntu

Розмітка диска для Ubuntu

Розбивка диска в Ubuntu. В основному ця стаття потрібна тим хто хоче ставити Windows + Ubuntu на один вінчестер, але й для загального розвитку також стане в нагоді.

10 причин використовувати Linux на нетбуках

10 причин використовувати Linux на нетбуках

Linux на нетбуках. Деякі люди вважають, що Windows є кращою ОС для нетбука. Але інші - такі як Jack Wallen вважають, що Linux більше для цього підходить. Розглянемо аргументи, які наводить Jack для доведення своєї позиції.

Чим можна замінити Ubuntu з Unity

Чим можна замінити Ubuntu з Unity

Чим можна замінити Ubuntu з Unity. В Ubuntu 11.10 немає класичного робочого столу GNOME 2. Інші дистрибутиви пропонують штатний GNOME Shell з третьої версії середовища, але в Canonical вирішили вчинити інакше.

Вконтакте
Pinterest