Active View для Hotmail

admin Новинки софта

Active View для HotmailMicrosoft ввела в свою службу Hotmail чергове нововведення, що називається платформою Active View. Дана технологія дозволяє вбудовувати в листи блоки веб-сторінок, причому повністю зберігаючи їх функціональність. Для демонстрації можливостей платформи Microsoft показала роботу зі службами Orbitz і Monster.

Прямо всередині листів можна підібрати готель за вказаними користувачем критеріями або знайти роботу, ввівши спеціальність і місце розташування.  Таким чином, можна бачити, що листи стали інтерактивними, а інформація в них оновлюється подібно до того, як це відбувається на веб-сайтах, виконаних відповідно до концепції web 2.0.

Microsoft повідомляє, що поки Active View - ексклюзивна платформа для Hotmail. (раджу почитати -iPhone навчився перекладати слова на зображеннях )

Безумовно, для використання подібних можливостей потрібні спеціальні інструменти. І поки неясно, чи будуть вони надані звичайним користувачам.  Немає сумніву, що подібний підхід може зацікавити компанії, що здійснюють розсилку за передплатою, а також спамерів. В останньому випадку небажана пошта стане більш нав'язливою, інтерактивною і небезпечною.

Вконтакте
Pinterest