Adobe Creative Suite 5.5 поступив в продаж

admin Новинки софта

Adobe Creative Suite 5.5Компанія Adobe Systems Incorporated оголосила про доступність сімейства продуктів Adobe Creative Suite 5.5. У пакеті Adobe Creative Suite 5.5 реалізовані нові можливості для роботи з форматами HTML5 і Flash, завдяки яким дизайнери і розробники зможуть створювати більш привабливий контент і додатки. Крім того, в продуктах сімейства Creative Suite 5.5 представлені нові функції для створення і редагування відео. Нарешті, Adobe Creative Suite 5.5 забезпечує можливості для роботи з цифровими видавничими технологіями. Використовуючи пакет Creative Suite 5.5, творці контенту по всьому світу зможуть публікувати свої роботи на різних платформах, для різних операційних систем і веб-браузерів, на смартфонах і на планшетних пристроях, у тому числі на пристроях на базі Android, BlackBerry Tablet OS і Apple iOS .

Нова версія Creative Suite націлена на роботу з новітніми моделями мобільних пристроїв і забезпечує веб-дизайнерам і веб-розробникам комплексне програмне рішення, що дозволяє створювати високоякісний контент для браузерів, що підтримують HTML5, а також проектувати ефектні мобільні додатки завдяки нової функціональності в інструментарії Flash.

Пакет Creative Suite 5.5 Web Premium Suite включає в себе функціональність для створення контенту у форматах HTML5 і Flash, що дозволяє замовникам створювати, публікувати та продавати інтерактивний цифровий контент практично для будь-яких пристроїв. Дизайнери і розробники отримують можливість створювати інтерактивний контент для перегляду в браузерах з підтримкою технології HTML5. Рішення Adobe Flash Professional CS5.5, Flash Builder 4.5 Premium і платформа Flex 4.5 дозволяє швидко і легко розробляти, тестувати і впроваджувати високопродуктивні мобільні застосування для пристроїв на базі Android, BlackBerry Tablet OS і Apple iOS.

За останній рік Adobe спільно з провідними видавництвами, такими як Conde Nast і Martha Stewart Living Omnimedia, розробили нові виробничі процеси для цифрового видавничої справи, в яких активно використовуються можливості Creative Suite і Adobe InDesign. За допомогою пакету Creative Suite 5.5 видавці газет тепер зможуть створювати красиві інтерактивні версії своїх видань для новітніх планшетних платформ.

Крім нових функцій і можливостей для створення мобільного контенту та електронних публікацій пакет Creative Suite 5.5 Production Premium Suite забезпечує професіоналам, що працюють з аудіо і відео, високу продуктивність, оптимізацію виробничих процесів, можливості для творчої роботи, а також пропонує нові більш потужні інструменти для редагування аудіо , які були реалізовані в Production Premium.

В основі нової лінійки продуктів Creative Suite лежить пакет Adobe Creative Suite 5.5 Master Collection, який включає в себе всі творчі інструменти Adobe, такі як Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat, Flash Builder Premium, Flash Catalyst, Flash Professional, Dreamweaver, Adobe Premiere Pro і After Effects. Ці продукти доступні як окремо, так і в одній або кількох редакціях з п'яти варіантів Creative Suite. Вся лінійка Creative Suite 5 включає в себе Creative Suite 5.5 Master Collection, Creative Suite 5.5 Design Premium, Creative Suite 5.5 Web Premium, Creative Suite 5.5 Production Premium і Creative Suite 5.5 Design Standard.

Англомовні версії Adobe Creative Suite 5.5 вже продаються з 3 травня 2011 року. Російськомовні версії ліцензій Adobe Creative Suite 5.5 - з 11 травня 2011 року. Російськомовні версії коробкових продуктів Adobe Creative Suite 5.5 будуть доступні з 19 травня 2011 року.

Вконтакте
Pinterest