Adobe повернула Flash Player в магазин Google Play

admin Новинки софта

Adobe повернула Flash Player в магазин Google PlayПід тиском партнерів компанія Adobe повернула Flash Player в Google Play, але лише в британському сегменті магазину.

Одним з таких партнерів стала британська корпорація BBC, під брендом якої поширюється додаток iPlayer, передає новинна стрічка компанії. BBC наполягала на поверненні Flash Player в фірмовий магазин програм для Android, оскільки додаток було засновано на технології Flash Player.

Представник Adobe відзначає, що програма через деякий час знову залишить магазин, проте навіть приблизна дата видалення зараз невідома. Раніше Flash Player було одним з найбільш скачуваних додатків на Google Play - за допомогою програми користувачі отримували можливість з мобільних пристроїв переглядати мультимедіа-контент, вбудований в веб-сторінки.

Adobe ще в листопаді минулого року заявила про припинення підтримки своєї програми, але Flash Player ще якийсь час залишався в магазині Google Play - вперше додаток було видалено з магазину в середині серпня поточного року. Відзначається, що після видалення програми з Google Play, ті пристрої, на які Flash Player був встановлений заздалегідь, змогли продовжити працювати з програвачем.

Вконтакте
Pinterest