Adobe представила Lightroom 5

admin Новинки софта

Adobe представила Lightroom 5Вартість нової версії фоторедактора становить 149 $. Adobe випустила останню версію свого професійного програмного забезпечення для редагування фотографій Lightroom 5 для Windows і Mac. Раніше була представлена ​​бета-версія програми.

З основних функцій нової версії можна відзначити Offline editing with Smart Previews, яка забезпечує редагування знімків без доступу до RAW-файлів. Advanced Healing Brush дозволяє замість створюваного користувачем набору з круглих кистей, що використовувався раніше для видалення небажаних об'єктів, малювати область, яка потребує корекції. За таким принципом працює Patch в Photoshop. За допомогою Radial Gradient можна створювати круглі і овальні маски, а Upright автоматично вирівнює завалені горизонти і виправляє нахил будівель, знятих з висоти людського зросту.

Бета-версія ПЗ була анонсована в квітні. З того моменту, за словами Adobe, було виправлено більше 400 помилок, а також зроблено інтегрування з Lightroom 5 Behance - спеціальною соцмережею для обміну знімками.

Що стосується ціни, то вартість Lightroom 5 складає $ 149 за нову ліцензію і $ 79 для оновлення будь-якої версії ПЗ. Програма пропонується безкоштовно при підписці сервіс Creative Cloud. Нагадаємо, що вартість альтернативної редакторської програми Apple Aperture становить $ 79,99.

Вконтакте
Pinterest