Android-додаток створить такий же 3D-ефект, як у iOS 7

admin Новинки софта

Android-додаток створить такий же 3D-ефект, як у iOS 7Додаток, існуючий з листопада 2012 року, дозволяє встановлювати на стартовий екран Android-смартфонів 3D-шпалери, що володіють таким же ефектом паралакса, як шпалери нової iOS7.

 Найпопулярніша функція нової мобільної операційної системи від Apple, показаної в понеділок на щорічній конференції WWDC, - стартовий екран з ефектом паралакса, який дає відчуття глибини, - вже давно реалізована в Android.

З листопада 2012 року із магазину додатків Google Play можна завантажити додаток 3D Image Live Wallpaper. Коли користувач, викачав «живі шпалери», повертає телефон вліво або вправо, шпалери змінюють положення, а іконки залишаються на місці як якби вони знаходилися на передньому плані по відношенню до фону, що створює відчуття глибини.

У коментарях до цього відео на YouTube один з користувачів написав 6 місяців тому: «запатентує це негайно! Apple вкраде!» Два дні тому подявілся відповідь іншого користувача:« Пізно, вже вкрали ».

Шанувальники Android звинувачують Apple в тому, що багато нових функції iOS 7 - це перекладені на платформу Apple рішення, давним давно пропоновані Google в Android ..

Наприклад, в iOS 7 з'явився Центр управління, який дозволяє швидко налаштувати параметри системи (включити Wi-Fi, вбудований ліхтарик або переключитися на режим «у літаку»), а додатки отримали можливість працювати у фоновому режимі і оновлюватися автоматично, без участі користувачів.

Вконтакте
Pinterest