Android Ice Cream Sandwich вийде в кінці жовтня

admin Новинки софта

Android Ice Cream SandwichОпераційна система Android з кодовим ім'ям Ice Cream Sandwich може бути анонсована компанією Google протягом місяця, повідомляють веб-джерела.

Раніше голова правління Google Ерік Шмідт говорив, що платформа Ice Cream Sandwich дебютує «до кінця осені». Тепер називається більш точна дата: компанія Notion Ink, розробник планшетного комп'ютера Adam, стверджує, що анонс відбудеться наприкінці жовтня. Перші пристрої під управлінням нової версії Android, швидше за все, з'являться в листопаді.

Випуск Ice Cream Sandwich покликаний вирішити проблему фрагментації Android. Використовувати нову платформу можна буде на пристроях різних типів, у тому числі смартфонах і планшетах. Таким чином, Google зможе відмовитися від паралельного розвитку двох Android-гілок - Honeycomb (3.0) для гаджетів з екраном великого розміру і Gingerbread (2.3) для комунікаторів.

До кінця року оновлення до Ice Cream Sandwich будуть випущені для пристроїв на процесорах TI OMAP, а також гаджетів на апаратній платформі nVidia Tegra другого покоління.

Одночасно з новою версією Android, як очікується, побачить світ третя модель смартфона Google Nexus.

Вконтакте
Pinterest