Android-пристрої, можливо, зможуть працювати з Windows-додатками

admin Новинки софта

Android-пристрої, можливо, зможуть працювати з Windows-додаткамиНе виключено, що незабаром власники смартфонів і планшетів на базі Android отримають можливість запускати додатки, розроблені для Windows.

Повідомляється про роботи по адаптації програмного забезпечення Wine для ARM-процесорів і мобільної операційної системи компанії Google.

Пакет Wine дозволяє виконувати на комп'ютерах, що працюють під управлінням UNIX-подібних операційних систем, зокрема Linux, додатки, спочатку написані для програмних платформ Windows. Проект Wine був заснований Бобом Амштадтом в 1993 році заради забезпечення можливості запуску 16-бітних додатків Windows 3.1 в системах GNU/Linux. У процесі роботи Wine сприймає системні виклики Windows-додатків і підміняє їх своїми.

Однією з основних труднощів, пов'язаних з оптимізацією Wine під Android, називається низька продуктивність. Частково вирішити проблему вдасться з появою Android-пристроїв наступного покоління, оснащених більш потужними процесорами - до прикладу, Tegra 4 або Snapdragon 800 і 600.

Про терміни появи версії Wine для Android не повідомляється.

Вконтакте
Pinterest