Android захопив більше половини ринку смартфонів

admin Новинки софта

Android захопив більше половини ринку смартфонівЗгідно з дослідженням, проведеним компанією Gartner, протягом 3 кварталу цього року, у світі було продано близько 60,5 млн смартфонів на базі ОС Android. Таким чином, платформі вдалося завоювати 52,5% ринку. За словами дослідників, за рік частка мобільної платформи на ринку виросла вдвічі: у 3 кварталі 2010 року вона становила лише 25,3%.

Між тим, результат головного конкурента Android - мобільної платформи iOS від Apple - за звітний період, хоч і покращився порівняно з минулим роком, але займає в рейтингу платформ лише 3 місце, утримуючи 15% ринку. Друге місце займає стрімко втрачаюча популярність операційна система Symbian, яку використовує у своїх мобільних пристроях компанія Nokia. Її результат - 16,9%.

Тим не менш, Nokia є безумовним лідером на ринку мобільних телефонів в цілому. За квартал компанія продала 105 400 000 пристроїв, що становить практично чверть від загального числа проданих у світі мобільних телефонів - 440,5 млн. Втім, серед цих апаратів числиться лише невелика кількість смартфонів Nokia.

У той же час, серед виробників смартфонів дослідники виділили Samsung, як найбільш великого постачальника цих гаджетів. За звітний період південнокорейському гігантові вдалося реалізувати 24 млн «розумних» апаратів. Слідом за Samsung слід Apple: фанати купертінскої корпорації придбали в третьому кварталі близько 17 млн ​​iPhone.

Вконтакте
Pinterest