Створено перший антивірусний додаток для iOS

admin Новинки софта

Створено перший антивірусний додаток для iOSФранцузький розробник антивірусного програмного забезпечення Intego оголосив про випуск першого антивірусного сканера для iOS.

Компанія Intego, що займається розробкою програмного забезпечення для кіберзахисту, оголосила на своєму сайті про випуск в App Store платної програми VirusBarrier iOS. Це перший антивірусний сканер, призначений для роботи з пристроями на платформі iOS - iPhone, iPad і iPod Touch.

Розробники відзначають, що на даний момент не зафіксовано жодного вірусу, призначеного для роботи в операційній системі iOS. Тим не менш, мобільні пристрої можуть використовуватися в якості «перевалочного пункту» для вірусів, які здатні вразити домашні або робочі комп'ютери під управлінням Windows і MacOS. Тому розроблений додаток призначений для пошуку і усунення шкідливого програмного забезпечення, націленого на настільні операційні системи.

Програма здатна сканувати файли, розміщені у поштових вкладеннях і в флеш-пам'яті «гаджета», проте через обмеження пристрою не може сканувати всі розміщені файли автоматично і вимагає ручного запуску.

Вконтакте
Pinterest