Apple CarPlay об'єднає iPhone з автомобілем

admin Новинки софта

Apple CarPlay об'єднає iPhone з автомобілемКомпанія Apple представила функцію CarPlay, що представляє водієві автомобіля нові можливості для більш повного використання iPhone в роботі з різними сервісами, не відволікаючись від управління машиною. Першими моделями з новою системою стануть автомобілі від Ferrari, Mercedes - Benz і Volvo.

Системи CarPlay, що представляють собою тачскрін з схожим на iOS інтерфейсом, будуть вбудовуватися виробниками в приладові дошки автомобілів. Керувати ними можна буде голосjv через "розумного помічника" Siri, дотиками або за допомогою інтегрованих на кермі і головній панелі органів управління.

У меню CarPlay будуть доступні звичні для інших пристроїв функції - навігація за допомогою карт Apple, музичний програвач, повідомлення, дзвінки. Наприклад, голосовою командою можна буде активувати дзвінок, вибрати музику, побудувати маршрут по карті. Siri зможе також зачитати повідомлення і допоможе набрати і відправити відповідь.

CarPlay вміє інтуїтивно прокладати маршрути у вбудованій програмі Карти, враховуючи при їх побудові дані недавніх поїздок, контактів, текстових повідомлень і електронних листів. Система буде озвучувати інструкції по маршруту, відомості про дорожні умови та очікуваний час прибуття.

Вконтакте
Pinterest