Apple оновила iOS 7

admin Новинки софта

Apple оновила iOS 7Компанія Apple випустила iOS 7.1 - велике оновлення для операційної системи iOS 7. У нову версію софта була додана підтримка автомобільного інтерфейсу CarPlay.

Оновлення торкнулося Календаря - тепер події, внесені до нього користувачем, відображаються на екрані Місяць. А в голосовм помічнику Siri з'явилася функція Push-to-talk. Якщо вона включена, то Siri слухає користувача тільки тоді, коли натиснута кнопка Додому.

Частина змін і нових функцій будуть доступні тільки користувачам смартфонів iPhone 5s. Тепер під час зйомки при необхідності буде автоматично вмикатися зйомка фото з розширеним динамічним діапазоном. Також розпізнавання відбитків пальців реалізовано більш коректно.

Не забули й про власників iPhone 4. Компанія запевняє, що з новою версією операційної системи ці апарати будуть працювати швидше. Була усунена неполадка, яка іноді приводила до збоїв домашнього екрану. Як і сьому версію, iOS 7.1 можна встановити через Wi-Fi або за допомогою комп'ютера з встановленим iTunes на смартфони iPhone 4, 4s, 5, 5c і 5s, планшети iPad 2 і більш пізні, та плеєри iPod touch п'ятого покоління.

iOS 7.1 можна встановити по Wi-Fi або через комп'ютер з iTunes. Оновлення сумісно з тими ж пристроями, що і iOS 7 - це смартфони iPhone 4, 4s, 5, 5c і 5s, планшети iPad (починаючи з другого покоління ) і плеєри iPod touch п'ятого покоління.

Вконтакте
Pinterest