Apple позбавить власників IOS 7 від білого екрану смерті

admin Новинки софта

Apple позбавить власників IOS 7 від білого екрану смертіApple виправить білий екран смерті в операційній системі iOS 7. Це підтвердила прес-секретар Apple Труді Мюллер. У Apple не уточнили, коли саме це виправлення з'явиться в операційній системі.

Передбачається, що фінальна версія iOS 7.1 стане доступна в березні 2014 року. Крім вищеназваного виправлення вона буде включати в себе розширений функціонал для людей з обмеженими можливостями і ряд інших функцій. Крім того, в ній буде закрита уразливість для джейлбрейка Evasi0n.

Користувачі iPhone почали писати в соціальних мережах про проблеми екрану ще у вересні. Згідно скаргами, робота смартфона припинялася з виведенням завантажувальної картинки, навіть при достатньому рівні заряду батареї. Відновити роботу можна було тільки перезагрузивши смартфон.

Нещодавно для пристроїв на IOS 7 з'явилася нова версія відомого ПЗ Jailbreak. Воно дозволяє виконувати на пристроях Apple дії, які не дозволені компанією за замовчуванням: наприклад, міняти теми оформлення або завантажувати додатки зі сторонніх джерел.

Вконтакте
Pinterest