Apple представила нову Mac OS X

admin Новинки софта

Нова операційна система для комп'ютерів Mac отримала назву Mountain Lion (гірський лев, або кугуар).Нова операційна система для комп'ютерів Mac отримала назву Mountain Lion (гірський лев, або кугуар).

16 лютого компанія анонсувала наступне покоління своєї операційної системи для комп'ютерів - Mac OS X 10.8. Про це повідомляється в офіційному прес-релізі компанії.

Частина функцій, знайомих користувачам по iOS, тепер з'явиться на комп'ютерах Mac. Серед них програма Messages, яка дозволяє обмінювати повідомленнями з власниками iOS-пристроїв (підтримує протоколи AIM, Jabber, Yahoo! Messenger і Google Talk), Notes (нотатки), Reminders («напоминалки») і Game Center (ігровий центр). Встановити бета-версію програми Messages можна починаючи з вчорашнього дня.

В системі з'явився Notification Center («Центр повідомлень») і інтеграція з хмарним сервісом зберігання даних iCloud.

«Гірський лев» «подружився» з Twitter. Сервіс мікроблогів отримав інтеграцію з системними програмами - Safari, Quick Look, Photo Booth, Preview - користувач зможе «твітити» безпосередньо з них. Обіцяється підтримка програми сторонніми додатками.

Впроваджено систему безпеки Gatekeeper, що дозволяє вибрати джерела установки програм.

З учорашнього дня операційна система доступна розробникам - учасникам програми Mac Developer Program. Користувачі отримають можливість встановити і випробувати нову систему в кінці літа.

Попередня версія ОС - OS X Lion - вийшла всього 7 місяців тому. «Гірський лев» став для компанії найшвидшим релізом операційної системи.

Об'єднання операційних систем Apple в єдину систему ще в минулому році передбачили аналітики Jeffries. Згідно з їхніми прогнозами, через 5 років у компанії залишиться одна операційна система, а перші кроки до об'єднання платформ Apple зробить в 2012 році.

Вконтакте
Pinterest