Apple створить iTunes для Android

admin Новинки софта

Apple створить iTunes для AndroidApple розглядає можливість створення iTunes, доступного на платформі Android. Новий iTunes, який буде доступний для користувачів Android операційної системи Google, буде створений для конкуренції з Spotify. Компанія Apple вже почала переговори з главами музичних лейблів, які повинні надати музику для потокового мовлення.

Представник фірми пояснив, що даний крок пов'язаний з тим, що останнім часом спостерігається різкий спад продажів цифрової музики в мережі.

Варто відзначити, що у зв'язку з неухильно зростаючою конкуренцією сервіс Twitter #Music, швидше за все, припиняє існування вже цього квітня. Незважаючи на те, що додаток проіснував вже майже рік, був запущений в 2013 році, останнім часом він сильно здав в популярності в порівнянні зі своїми конкурентами

На даний момент iTunes Radio являє собою безкоштовний додаток, за допомогою якого можна слухати музику, не купуючи її. Він був випущений у вересні 2013 року. Основний прибуток Apple приносить аудіореклама. Її користувач може відключити, придбавши підписку вартістю 25 доларів на рік.

Стів Джобс за життя був проти випуску iTunes для Windows і Android. Я не хочу робити користувачів Android щасливими - говорив колишній виконавчий директор Apple.

Spotify - шведський музичний сервіс, що пропонує легальний стрімінг музики багатьох мейджор - і незалежних лейблів, включаючи Sony, EMI, Warner Music Group, і Universal. Сервіс Spotify AB був запущений в жовтні 2008 року, а до вересня 2010-го на Spotify було близько 15 млн постійних користувачів і близько 2,5 млн користувачів, які користуються платними послугами.

Вконтакте
Pinterest